Kody do Gier - Can you escape 3D

kody do Can you escape 3D

Published by in Android on Marzec 3rd, 2014

 

Can you escape 3D level 1: pokoik

Zabierz ze stołu nożyczki. Na czerwonym krześle leży poduszka. Użyj na niej nożyczek i wyciągnij ze środka klucz. Po prawej stronie znajduje się mała komoda. Wykorzystaj do jej otwarcia wcześniej znalezionego klucza. Znaleziony tam młotek użyj do stłuczenia wazony, który znajduje się na stole skąd wcześniej zabrane zostały nożyczki. Dzięki znalezionej karcie możesz spokojnie iść dalej.

Can you escape 3D level 2: Basen

Na jednym z leżaków znajduje się ręcznik a pod nim klucz. Użyj go do otwarcia szafki na ubrania znajdującej się na środku ekranu. Z szafki wyciągniesz łom, który należy wykorzystać do otwarcia pudełka leżącego w rogu basenu po lewej stronie. Ze środka wyciągniecie śrubokręt. Nad tą skrzynką znajduje się kratka wentylacyjna. Otwórzcie ją śrubokrętem i wyciągnijcie ze środka kolejny klucz. Po prawej stronie za leżakami znajdują się pojedyncze drzwi. Znajdziecie tam drabinę. W suficie znajduje się otwór. Przystawcie do niego drabinę i zerknijcie co się tam znajduje. Znaleziona karta pomoże wam wyjść z pomiesczenia.

 

Can you escape 3D level 3: Sypialnia.

Na łóżku znajduje się pudełko a w środku magnes. Zerknijcie teraz na spód łóżka. Można zobaczyć tam kawałek drutu wystającego z pod łóżka. Aby go wyciągnąć musicie użyć magnesu. Z pod łóżka wyciągniecie wsuwkę do włosów. Dzięki niej otworzycie jedną z szuflad w dużej szafie po lewej stronie. Ze środka zabierzcie pilota i użyjcie go na telewizorze po prawej. Teraz na szafce nocnej można zobaczyć będzie miejsce na szyfr. 521 jest kodem. wyciągamy kartę i idziemy dalej.

 

Can you escape 3D level 4: Sala wykładowa.

Po lewej stronie na dole znajduje się mały stolik. Pod spodem jest łom. Użyjcie go na tablicy i zabierzcie z za niej młotek. Młotkiem rozwal szybkę w wiszącej szafce po prawej stronie. Siekiery użyjcie teraz na mównicy i zabierzcie stamtąd  kartę i idźcie dalej.

 

Can you escape 3D level 5: Stajnia

Na podłodze obok lewego słupa leżą nożyczki. Użyjcie ich na powrozie, który zawieszony jest na krowie po lewej stronie. Linę użyjcie na włazie i wyciągnijcie stamtąd widły. Widłami przesuń jeden bal siana i zabierz młotek. Pod drzwiami leży butelka. Rozwalcie ją młotkiem. Klucza użyjcie na drzwiach i idźcie dalej.

 

Can you escape 3D level 6: Sypialnia z kominkiem.

Nad kominkiem obok klepsydry leży śrubokręt. Wykorzystajcie go na włączniku światła obok łóżka. Pod lampką z lewej strony znajdziecie korkociąg. Na środku pokoju na podłodze leży  butelka.  Otwórzcie ją korkociągiem i zabierzcie szklankę, która się pojawi. Szklanką (która prawdopodobnie ma jakiś płyn w środku) zgaście ognisko i zabierzcie klucz z kominka. Pod lustrem jest stolik. Otwórzcie kluczem szufladę i zabierzcie kartę.

 

Can you escape 3D level 7: Kolejna sypialnia

Pod łóżkiem po prawej stronie leży otwieracz do konserw. Popatrzcie teraz na okno. Na parapecie lezy konserwa. Otwórzcie ja korkociągiem i zabierzcie stamtąd baterie. Baterie wykorzystajcie do uruchomienia wiszącego zegara na ścianie. Ze środka zabierzecie kolejną baterię do telefonu. Telefon leży na na łóżku. Gdy włożycie ją do środka pokaże się wam kod 453. Kod wprowadźcie na walizce i zabierzcie ze środka żyletkę. Kolejnego znaleziska użyjcie na poduszce.

Can you escape 3D level 8: Kuchnia

Zerknijcie na piekarnik. Pod nim leży jakiś karton. Gdy go przesuniecie znajdziecie klucz. Wykorzystajcie go do otwarcia szuflady po prawej stronie.  To co znajdziecie w szufladzie użyjcie na piekarniku. Zabierzcie ze środka ogień. Popatrzcie teraz na blat pod obrazem po lewej. Na blacie leży pudełko. Użyjcie na nim ognia i zabierzcie nóż. Nożem pokrójcie chleb i śmigajcie do kolejnego poziomu.

 

Can you escape 3D level 9: Garaż 1

Po lewej stronie pod stołem leży drabina. Użyjcie jej do tego aby dostać się do pułki z czerwoną skrzynką. Znaleziony tam podnośnik wykorzystajcie do podniesienia samochodu (tylne koło). Na stole leży koperta. Otwórzcie ją nożykiem. Kluczyka znalezionego pod kopertą użyjcie do otwarcia bagażnika. W środku znajdziecie pilota do bramy.

Can you escape 3D level 10: Garaż 2

Na masce samochodu znajduje się czerwona butla. Zabierzcie ja i użyjcie na kratach znajdujących się nad samochodem. Gdy użyjecie butelki na kratach zdobędziecie łom. Użyjcie go do otworzenia studzienki (okrągły właz) i zabierzcie magnes. Magnes wykorzystajcie na czerwonej beczce. Klucz, który tam znajdziecie użyjcie do otwarcia szafki obok beczki. Pilotem otwórzcie drzwi samochodu i śmiało idźcie dalej.

Can you escape 3D level 11: Pokój.

Po prawej obok firanek znajdują się trzy przełączniki. Włączcie wszystkie. Pod obrazami jest komoda. Otwórzcie wszystkie drzwiczki i wyciągnijcie ze środka kabel do TV. Obok telewizora znajduje się czerwona kreska. użyjcie na niej kabla. Po lewej nad TV jest półeczka z płytką CD. Użyjcie jej na sprzęcie pod TV ( u mnie na telefonie nie było go widać ale śmiało użyjcie pytki na półce). Na kanapie leżą poduszki. Przewróćcie wszystkie i kliknijcie na pilota i wstukajcie 7245. Na TV pojawią się kolorowe figury których jest  7 5 3. wpiszcie teraz kod na drzwiach.

 

Can you escape 3D level 12: Salon

Popatrzcie na stolik z telewizorem i zabierzcie z niego nóż. Nożem możemy teraz pokroić kurczaka leżącego na środku stołu. Z pod niego wyciągnijcie kabel zasilający do mikrofalówki. Patrzymy teraz na mikrofalę. Obok niej znajduje się gniazdko elektryczne. Używamy na nim kabla i otwieramy mikrofalówkę. Obok mikrofalówki na talerzu leży jakiś posiłek. klikamy na niego i  wyciągamy teraz z mikrofali kluczyk. Spoglądamy teraz na lodówkę zamkniętą na kluczyk. Używamy kluczyka na lodówce i zabieramy ze środka śrubokręt. Pod oknem znajduje się kratka wentylacyjna. Otwórzcie ją śrubokrętem zabierzcie kartę i idźcie do następnego poziom.

 

Can You Escape 3D Horror house level 1

Popatrzcie na bele siana znajdującą się pod prawą pochodnią. Przesuńcie ją i zabierzcie drewniany młotek, który wykorzystamy do rozwalenia wieka beczki. Znaleziony w ten sposób klucz wykorzystajcie do otwarcia krat. Gdy przejdziemy przez nie popatrzmy na gazetę, która leży na ławce. Przesuńmy ją i zabierzmy skalpel. Przed drzwiami do lochu leży zaraz obok ławki leży szczur. Użyjcie na nim skalpela i zabierzcie kolejny klucz i idźcie do kolejnego poziomu.

Can You Escape 3D Horror house (cmentarz) level 2:

Pod drzewem w kupce liści znajduje się czerwona butla z gazem. Popatrzcie teraz w lewy róg cmęntarza zaraz obok dziwnej figury. Użyjcie tam na kracie palnika i zabierzcie w ten sposób otrzymany łom. Wykorzystajcie go na grobie skąd przed chwilą zabraliście łom. W ten sposób zdobędziecie młotek. W prawym rogu cmentarza znajduje się grób, na którym leży czaszka. Rozwalcie ją i zabierzcie szkło powiększające. Po prawej stronie obok muru stoi prostokątny słupek. Użyjcie na mik szkła powiększającego. W ten sposób znajdziecie przejście do sekretnego poziomu.

Can You Escape 3D Horror house cmentarz sekretny poziom:

Na wprost pod oknami znajduje się skrzynia a obok niej leży książka. W książce znajdziecie żyletkę. Użyjcie jej na obrazie, który wisi po prawej na ścianie.  Pod obrazem znajdziecie srebrny nabój. Przed skrzynią stoi karabin. Użyjcie na nim kuli. Dzięki temu po lewej na podłodze pojawi się wam butelka ze  święconą wodą. Użyjcie jej na zwłokach leżących na przeciwko obrazu. Zabierzcie klucz i otwieramy nim skrzynie. Możemy teraz przejść do  kolejnego poziomu.

 

Can You Escape 3D Horror house (cmentarz) level 3:

Po lewej stronie grobu znajduje się figurka koguta wskazującego kierunek wiatru. Zabierzcie z niej strzałę i użyjcie jej na kuszy, która leży na grobie. Z dachu spadnie ptak, dzięki któremu otrzymacie kwas. Potraktujcie nim zbroję po prawej stronie i wyciągnijcie z niej łopatę. Za grobem znajdują się drzwi. Odkopcie je łopatą i zabierzcie stamtąd detonator. Wysadźcie nim drzwi do wierzy i śmigajcie do kolejnego pomieszczenia.

Can You Escape 3D Horror house (cmentarz) level 4:

W trumnie na podłodze znajduje się młotek. Weźcie go i zbijcie nim tarczę zegara. Znalezioną w ten sposób wskazówkę włóżcie do zbiornika z zielonym jaskrawym płynem. Otrzymacie w ten sposób klucz, którym otworzycie skrzynie. Zabierzcie z niej sztylet i obetnijcie nim sznur trzymający żyrandol (tuż przy lampie). Do żyrandola przyczepiona była siekiera. Możecie teraz wydostać się z pomieszczenia.

 

Can You Escape 3D Horror house (cmentarz) level 5:

W skrzyni po lewej stronie znajduje się łopata. Wykorzystajcie ją do rozgarnięcia ziemi ze środka. Zabierzcie znalezioną tam broń i użyjcie jej na beczce. Ze środka wyciągniecie pistolet dzięki któremu otworzycie trumnę. Zabierzcie nóż i użyjcie go na obrazie po prawej. Zabierzcie klucz i cieszcie się wolnością

 

Can You Escape 3D Horror house (cmentarz) level 6:

Na stole po lewej znajduje się kabel zasilający. Użyjcie go na podeście do którego zlatuje czerwony kabel z sufitu. Zabierzcie laserowy pistolet i otwórzcie nim szafę po prawej. W środku będzie znajdować się krew. Użyjcie ją na miejscu gdzie wcześniej znajdował się pistolet. Kluczem otworzycie niebieską skrzynkę leżącą na stoliku obok drzwi.

 

Can You Escape 3D Horror house (cmentarz) level 7:

Po lewej na stoliku leży tacka. Przesuńcie ją i zabierzcie skalpel. Użyjcie go na mięsku, które leży na środku. Znaleziony korkociąg posłuży nam do otwarcia czerwonej fiolki z kwasem. Fiolka znajduje się tam skąd wcześniej zabraliśmy skalpel. Kwasem otwieramy szafkę po prawej. Zabrana rękawica zostanie wykorzystana na zbiorniku, który stoi zaraz obok szafy na małym stoliku. Wyciągnięty mały procesor wkładamy do płyty głównej leżącej na podłodze i śmigamy do kolejnego poziomu.

 

 

 

 

 


931 komentarzy

  1. Your stuff is amazingly exciting

  2. I am often to blogging and that i really appreciate your posts. The article has truly peaks my interest. I’m going to bookmark your web blog and keep checking choosing info.

  3. This article provides clear idea for the new visitors of
    blogging, that actually how to do running a blog.

  4. „You completed a few nice points there. I did a search on the topic and found nearly all folks will consent with your blog.”

  5. When some one searches for his essential thing, thus he/she wants
    to be available that in detail, so that thing is maintained over here.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Praktycznie każda gra posiada możliwość wprowadzenia jakiegoś oszustwa lub też ułatwienia potocznie zwane wprowadzeniem kodu . W przypadku gdy nie można sobie poradzić z przejściem jakiegoś etapu gry często posługujemy się kodami. Trzeba pamiętać, że niestety posługiwanie się dostępnym kodem może zablokować nam dostęp do innych etapów rozgrywki lub też całkowicie uniemożliwić kontynuację gry. Posługiwanie się kodami w grach znacznie ułatwi rozgrywkę i może również dodać bardzo ciekawe nowości.
Ciągle poszukujemy nowych kodów do gier. Jeśli chcecie możecie się podzielić nowymi kodami z nami :).
© Kody do Gier