Kody do Gier - Can You Escape Horror rozwiązania

kody do Can You Escape Horror rozwiązania

Published by in Android on Marzec 4th, 2014

 

Can You Escape Horror level 1:

Zabierz z łóżka kij do bejsbola. Spoglądnij na tarczę i dokładnie przyjrzyj się cyfrom do jakich wbite są kolejne lotki. Przejdź w prawo do drugiej części pokoju. Nad zasłonką znajduje się mała półka. Zabierz stamtąd znajdujący się tam element. Na biurku leży pudełeczko z dwoma otworami. Włóż do nich znaleziony uchwyt i zabierz ze środka mały śrubokręt. Odsuń krzesło od biurka i zabierz kluczyk. Na szafce obok okna leży pudełko z 4 kolorowymi przyciskami. Ustaw na nim kod odczytany z tarczy: 7298. Wyciągnij ze środka klucze. Podejdź do laleczki i uderz ją kijem. Naciśnij na plecy zobaczysz osłonkę baterii. Odkręć ją i wyciągnij baterię a następnie zabierz lalkę. Lalkę musisz teraz włożyć do szafy na której wisi tarcza. Zamknij pojedynczym kluczem drzwi. Możesz teraz zakończyć ten poziom. Użyj kluczy na zamku drzwi i idź do następnego poziomu.

 

Can You Escape Horror level 2:

Po lewej stronie na półce leży bateria. Z kanapy zabierz rękę i zielony znaczek schowany za poduszką. Na lampie wiszącej na suficie schowana jest latarka. Połącz ją z baterią. Popatrz w lewą stronę. na ścianie wisi tablica pobrudzona różnymi kolorami. Niebieski, Zielony, Czerwony. Obok drzwi wisi zegar. Wprowadź na nim kolory odczytane z tablicy i wyciągnij kolejny znaczek. Poniżej zegara po lewej stronie znajduje się schowek. Użyj na mim w odpowiednich miejscach wcześniej znalezione znaczki a następnie wyciągnij z szafki siekierę. Zerknij teraz w lewo i przyglądnij się krzesłu. Rozwal je siekierą i zabierz z pod niego nogę. Zebrane elementy figury dopasowujemy teraz do stojącego modelu człowieka. Jak dopasujemy zobaczymy kolejny schowek, który możemy zignorować. Po prawej stronie na górze znajduje się półka z książkami. Przesuń je. Za nimi znajdziesz schowek na którym należny wprowadzić godzinę taka jak wyświetla się na zegarze 2:30. Zabieramy ze środka śrubokręt. Idziemy teraz do schowka pod figurą człowieka i odkręcamy kolejne śrubki. jak zdejmiemy pokrywę niestety nic nie zobaczymy. Poświećmy sobie zatem latarką i zabierzmy stamtąd klucz. Możemy teraz otworzyć drzwi i iść dalej.

 

Can You Escape Horror level 3:

Na fotelu znajduje się sznurek. Zabierz go i idź do zasłoniętego okna na lewej ścianie. Użyj sznurka po lewej stronie okna. Dzięki temu odsłonisz parapet. zabierz z niego uchwyt do szuflady. Obok łóżka po lewej stronie jest szafka nocna bez jednej rączki. Dopasuj wcześniej znaleziony uchwyt do górnej szuflady. Wewnątrz znajdziesz kawałek kartki z kodem. Idź w lewą stronę. Na ścianie zobaczysz obraz z brakującym kawałkiem. Użyj wcześniej znaleziony kawałek papieru i odczytaj całość kodu 901741. Po prawej na ścianie wisi tablica. Wprowadź na niej odczytane wcześniej cyfry. Nie zdziw się ale nic się w tym momencie nie stanie. Porozglądaj się teraz po obrazach i różnych miejscach w pokoju. Znajdziesz figury geometryczne w odpowiednich kolorach. Niebieski trójkąt 9, Czerwone koło 1, Zielony kwadrat 1, żółty sześciobok 7. Po lewej stronie znajduje się biurko. Jedna z szuflad ma do wprowadzenia kod: 9117. Wewnątrz szuflady znajdziesz kropki BCBCC. Wróć teraz do pomieszczenia z łóżkiem. Na obrazie nad nim wprowadź taką samą kombinację kolorów. Zabierz klucz i śmigaj dalej.

 


209 komentarzy

  1. Anonim pisze:

    superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Praktycznie każda gra posiada możliwość wprowadzenia jakiegoś oszustwa lub też ułatwienia potocznie zwane wprowadzeniem kodu . W przypadku gdy nie można sobie poradzić z przejściem jakiegoś etapu gry często posługujemy się kodami. Trzeba pamiętać, że niestety posługiwanie się dostępnym kodem może zablokować nam dostęp do innych etapów rozgrywki lub też całkowicie uniemożliwić kontynuację gry. Posługiwanie się kodami w grach znacznie ułatwi rozgrywkę i może również dodać bardzo ciekawe nowości.
Ciągle poszukujemy nowych kodów do gier. Jeśli chcecie możecie się podzielić nowymi kodami z nami :).
© Kody do Gier