kody do Fallout 2

Published by in PC, Wszystkie on Listopad 20th, 2011

Po stworzeniu bohatera wciśnij PREFERENCES, potem SAVE, aby go nagrać na dysku.
OdnajdĽ plik tego bohatera, ktory bedzie mial nazwe nazwa_bohatera.gcd.
Otwórz plik edytorem w hexach i odnajdĽ poniższe wartości.
Wszędzie wpisz 02 aby uzyskać najwyższą wartość:
Offset; Byteaddres ;Type
0; 8; ST
10; 2; PE
10; 6; EN
10; 10; CH
20; 4; IN
20; 8; AG
30; 2; LK

Niskończone punkty doświadczenia
W New California Republik spotkasz policjanta, który ma skłonności samobójcze. Namów go żeby się zabił. PodejdĽ do gościary stojącej obok komputera (córka policjanta) i powiedz jej, że to był przypadek! Ona poprosi cię o naprawę komputera. Teraz możesz naprawiać komputer w nieskończoność (za każdą naprawę dostaniesz 3000 exp i 2 książki).

Pancerz
Na początku gry stań obok Arrayo i przeczekaj rok (tak, żeby przyśnił ci się po raz 4 szaman z wioski).Teraz wejdĽ do Arrayo i pogadaj z szamanem. Teraz zasówaj do Nawarro (po drodze musisz strzedz się Enclawy). Zastrzel zakapturowanego gościa i wejdĽ do budynku. Teraz zejdĽ w dół. ZnajdĽ pomuieszczenie z szafkami! Znajdziesz tam: Advanced Power Armor, Plasma Rifle, Combat Shotgun i mnóstwo amunicji!

I jeszcze trochę punktów
Gdy ukończysz grę, zajrzyj do Vault City. Na 3 poziomie schronu użyj komputera do optymalizacji Gecko – ściągnij informacje od autorów programu. Następnie udaj się do kompa w lewym górnym rogu – powinieneś zyskać nieco punktów doświadczenia. Operację można powtarzać wielokrotnie.


7 komentarzy

  1. Jeni Mcnealey napisał(a):

    10/21/2016 @ 12:56:11 says good job on this post, kdg.cba.pl!

  2. Lakeesha Hayden napisał(a):

    10/25/2016 @ 10:41:54 In my view, kdg.cba.pl does a good job of covering issues of this type. While frequently intentionally contentious, the posts are more often than not thoughtful and challenging.

  3. Walton Cicalese napisał(a):

    11/7/2016 In my opinion, kdg.cba.pl does a good job of covering subjects of this sort! While sometimes intentionally polemic, the information is in the main thoughtful and thought-provoking.


Praktycznie każda gra posiada możliwość wprowadzenia jakiegoś oszustwa lub też ułatwienia potocznie zwane wprowadzeniem kodu . W przypadku gdy nie można sobie poradzić z przejściem jakiegoś etapu gry często posługujemy się kodami. Trzeba pamiętać, że niestety posługiwanie się dostępnym kodem może zablokować nam dostęp do innych etapów rozgrywki lub też całkowicie uniemożliwić kontynuację gry. Posługiwanie się kodami w grach znacznie ułatwi rozgrywkę i może również dodać bardzo ciekawe nowości.
Ciągle poszukujemy nowych kodów do gier. Jeśli chcecie możecie się podzielić nowymi kodami z nami :).
© Kody do Gier