kody do Kingdoms of Amalur: Reckoning

Published by in PS3, Wszystkie, X360 on Kwiecień 7th, 2012

 

Kodów do gry Poniżej kilka ułatwień do gry:

Zmień status skradzionych przedmiotów na nie kradzione:

Weź skradzione przedmioty do kupca (ogrodzenie), on skupuje skradziony towar. Sprzedaj przedmiot i  bez wychodzenia z kupna / sprzedaży wrócić do kupienia. Teraz przejdź do sprzedanych przedmiotów na sam dół i odkup z powrotem za tą samą kwotę, którą sprzedałeś. Czerwona ikona zniknie.

Grabieże Chest Stealth Exploit

Jeśli starasz się ograbić skrzynię w trybie ukrycia, ale odsetek przyłapania jest zbyt ryzykowny, wystarczy nacisnąć „B” wycofać się z inwentarza klatki piersiowej, a następnie naciśnij przycisk „A” aby ograbić skrzynię ponownie. Zobaczysz, że odsetek zagrożonych spadł. Możesz powtarzać ten proces, dopóki masz zerowe ryzyko przyłapania.

Łatwy dodatkowe EXP

Szybkie podrużowanie. Jest w zachodnim skraju Tala-Rane, na równinach Erathell. Wewnątrz drzwi ładowni Corgana jest przybytkiem, który daje +20% XP przez ograniczony czas. Aktywuj sanktuarium, głowę z powrotem na zewnątrz, a następnie szybko udać się do następnej misji lub lochu, aby zarobić łatwą dodatkowe XP gdy sanktuarium jest aktywne.

Tanie zbroje i naprawa broni

Kiedy potrzebujesz naprawić broń lub zbroję nie trać pieniędzy na naprawę. Zamiast tego po prostu kup tyle zestawów naprawczych ile uda Ci się znaleźć u kupców. Spróbuj dopaść plecaki dzięki czemu będziesz miał więcej miejsca. Pozwoli to zaoszczędzić dużo złota, szczególnie po nabyciu rzadszych broni i zbroi, których naprawy są dość dorogie u kowala.

Manipulowanie losowymi łupami

Można manipulować rodzajami łupów w lochach / domach i innych miejscach.
Po wejściu do strefy cały łup jest generowany losowo w skrzyniach / wrogach, więc zapisz grę przed wejściem do domu czy też lochów.

Jeśli znajdziesz przedmioty, których nie za bardzo potrzebujesz załaduj grę od nowa. Ale pamiętaj, że łupy są przypadkowe więc możesz trafić na coś podobnego lub znacznie ciekawszego. Powodzenia w manipulacji!
Łatwe otwieranie zamków:

Nie trzymaj „D”, podczas rozbrajania zamka, dotknij go szybko do góry i jeśli widzisz wytrych trochę ruchu – zatrzymać i zmienić pozycję Otwierania zamków. Zacznij od lewej lub prawej strony i kiedy wytrych będzie drgać zatrzymaj i spróbuj po przesunięciu go o 1/4 skali. Ćwicz kilka razy do opanowania. Nie trzeba wydawać punkty atrybutów na otwierania zamków.

Łatwy Pierścień z Well of Souls

Uruchamiając Story Mode, zostaniesz poproszony czy chcesz pominąć samouczek. Wybierz „nie pominąć” i zagraj. Przy grabieży troli, otrzymasz pierścień, Nie dostaniesz go jeśli pominiesz samouczek.

Zapisz przed Salvage

Salvage otrzymuje przedmioty losowo więc przed pójściem do niego najlepiej zapisać sobie grę!

Pamiętaj, że zapisywanie i wczytywanie gry w Królestw Amalur to prawdopodobnie twoja najpotężniejsza broń:)

 

Poniżej linki do stron z filmikami jak przejść całą grę:

 http://kdg.cba.pl/index.php/kingdoms-of-amalur-reckoning-1/

http://kdg.cba.pl/index.php/kingdoms-of-amalur-reckoning-2/

http://kdg.cba.pl/index.php/kingdoms-of-amalur-reckoning-3/

http://kdg.cba.pl/index.php/kingdoms-of-amalur-reckoning-4/

 


713 komentarzy

  1. Clora Piech napisał(a):

    I am lucky that I found this web blog, precisely the right information that I was searching for!


Praktycznie każda gra posiada możliwość wprowadzenia jakiegoś oszustwa lub też ułatwienia potocznie zwane wprowadzeniem kodu . W przypadku gdy nie można sobie poradzić z przejściem jakiegoś etapu gry często posługujemy się kodami. Trzeba pamiętać, że niestety posługiwanie się dostępnym kodem może zablokować nam dostęp do innych etapów rozgrywki lub też całkowicie uniemożliwić kontynuację gry. Posługiwanie się kodami w grach znacznie ułatwi rozgrywkę i może również dodać bardzo ciekawe nowości.
Ciągle poszukujemy nowych kodów do gier. Jeśli chcecie możecie się podzielić nowymi kodami z nami :).
© Kody do Gier