kody do Deer Hunter 2014

1) Maksymalizacja darmowe złoto w sklepie.
Idź do sklepu można tam zarobić darmowe złoto przez oglądanie filmów reklamowych lub uzupełnienia oferty na TapJoy ścianie oferty. Nawet jeśli nie chcesz używać ściany z ofertami. Można zarobić dużo złota przez oglądanie filmów. Jeśli zabraknie filmów, zamknij aplikację w dół, a następnie wrócić i powinny pojawić się kolejne filmy wideo.

2) Zaoszczędź podczerwień dla etapów Trophy Hunting.
Jeśli masz mało baterii, zaoszczędź na podczerwieni do kiedy naprawdę ich będziesz potrzebował, czyli trofeum hunt, ponieważ każde trofeum hunt wymaga osiągnięcia strzału w serce aby wygrać. Po włączeniu podczerwieni strzelaj tak szybko to tylko możliwe a podczerwień wyłącza się automatycznie, gdy Ci się uda.

 

3) Zaoszczędź swoje złoto.
Otrzymujesz jedną sztukę złota za każdym razem gdy zyskasz poziom doświadczenia. Nie wydawaj tego złota na aktualizacje chyba, że jest to już konieczne ale  poczekaj trochę i zaoszczędzone złoto przeznacz na specjalny karabin później. Pamiętaj że wiele broni można kupić tylko ze złota a nie z dolców hunter.

4) Użyj strzelbę na ptaki i drapieżników.
Najpierw zrób upgrade tak, aby można było uzyskać bardziej precyzyjne strzały. Celuj w ptaki i prawie za każdym razem niezależnie czy cel będzie dobry czy nie otrzymasz punkty. Ptaki są prawie niemożliwe do trawienia w inny sposób, chyba, że będziesz miał szczęście. Na etapach drapieżników, poczekaj, aż będą o krok, a następnie szybki strzał bez podczerwieni. Strzelby są potężne, dzięki czemu doskonale nadaje się do tego zastosowania.

5) Zapisz się na lepsze karabiny, nawet jeśli nie masz na profilu.
Masz do wyboru sześć karabinów – dwa dla regionu jeden, dwa dla regionu 2, a dwa dla regionu 3. Zacznij oszczędzać na region 2 za karabin, gdy jesteś na obszarze 1 i karabin regionie 3, kiedy jesteś w regionie 2, i będzie można zasuwać przez kolejne regiony oraz uzyskać wszystkie aktualizacje, które trzeba znacznie szybciej.

 

6) Wykonywanie zdjęć serca, gdy zwierzę jest skierowana na bok lub z dala od ciebie.
Dla większości zwierząt, gdy są obrócone do siebie, serce będzie całkowicie zablokowana przez płuca. Zamiast próbować strzelać kawałek serca, które można zobaczyć w podczerwieni, zamknij podczerwieni off i czekaj aż zwierzak  zmieni pozycje.

7) Upgrade podczerwieni, nawet jeśli nie ma potrzeby.
Podczerwień jest ważnym narzędziem, gdy trzeba znaleźć ciemne zwierzę w ciemnym otoczeniu lub gdy chcesz zobaczyć serce i do nich strzelać. Uaktualnienie to zwiększa ilość czasu jaki mamy dla podczerwieni z jednej naładowanej  baterii, co eliminuje konieczność zakupu większej ilości baterii.

8) Wybierz odpowiednią broń do polowania.
karabin nie zawsze jest najlepszy dla każdego polowania. Użyj strzelbę na drapieżników, kiedy masz bardzo mocny strzał lub dla ptaków. Karabiny szturmowe są najlepsze do polowań Stampede (gdzie zwierzęta są wyświetlane). Pistolety nie są bardzo dobre na wszystko, więc nie ma sensu w ich posiadać.

9) Należy wypełnić wszystkie Trophy Hunts aby odblokować następny region.
Jeśli zakończyłeś wszystkich pięć trofeum polowań na jednym regionie, będzie można odblokować następny. Zarabiasz bez bonusów za wykonanie serii polowań lub za wykonanie dowolnej liczby polowań, dlatego warto skupić się  na Trophy Hunts.

 


433 komentarze

  1. lukasz napisał(a):

    a mi na facebooku to 5 mapka się wogule nie pokazała

  2. patryk napisał(a):

    gg

  3. Anonim napisał(a):

    gg


Praktycznie każda gra posiada możliwość wprowadzenia jakiegoś oszustwa lub też ułatwienia potocznie zwane wprowadzeniem kodu . W przypadku gdy nie można sobie poradzić z przejściem jakiegoś etapu gry często posługujemy się kodami. Trzeba pamiętać, że niestety posługiwanie się dostępnym kodem może zablokować nam dostęp do innych etapów rozgrywki lub też całkowicie uniemożliwić kontynuację gry. Posługiwanie się kodami w grach znacznie ułatwi rozgrywkę i może również dodać bardzo ciekawe nowości.
Ciągle poszukujemy nowych kodów do gier. Jeśli chcecie możecie się podzielić nowymi kodami z nami :).
© Kody do Gier