kody do Angry Birds Go!

 

Nieskończona ilość punktów zmęczenia.

Gdy wykorzystasz wszystkie punkty zmęczenia dowolnego z ptaszków nie musisz wydawać diamentów aby odzyskać ponownie wszystkie punkty. Nie musisz również czekać aż ptaszek odpocznie i odzyska możliwość przejazdu. Jedyne co trzeba zrobić to wyjść z gry i przestawić zegar do przodu tak aby ilość punktów przyrosła (np o jedną godzinę do przodu). Włączamy ponownie grę i możemy cieszyć się nową ilością punktów zmęczenia.

Dodatkowo jeśli wyjdziecie z gry i ponownie zmienicie godzinę na aktualną wszystkie ptaszki będą miały odzyskaną maksymalną ilość punktów.

Przetestowane na Androidzie.

Łatwy sposób zdobywania monet

Jeśli rozbudowaliście pojazd tak aby walczyć już z bosem danego poziomu spokojnie spróbujcie z nim walczyć. Nawet jeśli przegracie to i tak będziecie otrzymywać sporo monet. Często nawet więcej niż gdy ścigacie się na pozostałych wyścigach. Pamiętajcie, że czasem nawet warto przegrać taki wyścig aby spokojnie rozbudować sobie pojazd


409 komentarzy

  1. bry napisał(a):

    Fajną metoda na zrobienie kasy jest rozpoczecie wyscigu i zostawienie fona w spokoju. ptaszyna i tak dojedzie do mety. W tym czasie zawsze można zająć się czymś innym :P

  2. Piotrek napisał(a):

    Sprubuje wpisać ten kod a jak nie zadziała to ja cię zabije

  3. grzes900 napisał(a):

    Może być


Praktycznie każda gra posiada możliwość wprowadzenia jakiegoś oszustwa lub też ułatwienia potocznie zwane wprowadzeniem kodu . W przypadku gdy nie można sobie poradzić z przejściem jakiegoś etapu gry często posługujemy się kodami. Trzeba pamiętać, że niestety posługiwanie się dostępnym kodem może zablokować nam dostęp do innych etapów rozgrywki lub też całkowicie uniemożliwić kontynuację gry. Posługiwanie się kodami w grach znacznie ułatwi rozgrywkę i może również dodać bardzo ciekawe nowości.
Ciągle poszukujemy nowych kodów do gier. Jeśli chcecie możecie się podzielić nowymi kodami z nami :).
© Kody do Gier